Peoteenus

Holmi Puhkemajas asuv 52 m² peosaal on suurepärane koht pulma- ja erinevate lustipidude korraldamiseks, samuti ka seminaride ja konverentside pidamiseks. Holmiranna puhkemajades jagub voodikohti 24 inimesele, vajadusel leiame magamisaseme ka rohkematele.

 

Kalapüük ja grillimine

Holmirannast mõnesaja meetri kaugusel asub 2011 aastal valminud Kungla sadam www.kunglasadam.ee. Sadamast saab kalaretke jaoks sobiva paadi laenutada. Kohapeal saab kala grillil valmistada. 


Paadilaenutus

Üks paat, kaks aeru ning meeldiv kaaslane on kõik mida vajad. Kungla sadamast saad laenutada paadi, ning minna omal käel Kõiguste lahte avastama, või kalaõnne proovima. Väikelaeva juhtimisõigust omades saab rentida kaatrit Bella 440R. Täpsem info www.kunglasadam.ee


Catering

Holmirannas peetavate pidude ja ürituste jaoks on võimalik tellida toitlustus omale meelepärasest catering firmast Holmi puhkemajas on 17m2 köögis elektripliit ja -ahi ja puuküttega pliit praeahjuga. Nõusid jagub 30 inimesele.

Majutus

Holmiranna pakub majutust kolmes hoones. Holmi Puhkemaja (3 tuba, kuni 10 inimest), Holmiranna Puhkemaja (2 tuba, kuni 8 inimest), Saunamaja (4 voodikohta).


Konverentsikorraldus

Holmiranna Puhkemajas on konverentside läbiviimiseks pakkuda 52 m² saal.

Konverentsi külalisi saab mugavalt majutada Holmiranna majades (24 voodikohta).

Lisaks on võimalus organiseerida grupile vaba aja sisustamiseks mitmesuguseid ettevõtmisi. Üheskoos leiame sobivaima paketi erinevatest teenustest.

 

Booking.com külastajate reiting